Delkom Group Sp. z o.o. właściciel Śląskie Centrum Komputerowe || tel.: (32) 270 24 15 || sklep@slaskiecentrumkomputerowe.pl ||
ul. Dworcowa 20, 44-100 Gliwice, woj. śląskie
|| NIP 6312500425

Płatności

W naszym sklepie możliwe są następujące formy płatności

  1. Gotówka podczas odbioru osobistego w sklepie.
  2. Kartą płatniczą (Visa, MasterCard) podczas odbioru osobistego w sklepie.
  3. Przy odbiorze u kuriera (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.
  4. Przelewem: forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego produktu, klient otrzymuje e-mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym ŚląskieCentrumKomputerowe.pl , zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.
  5. Przelewem online (Przelewy24.pl): forma płatności elektronicznej obsługiwana przez DialCom24 Sp. z o.o. (mTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). 
  6. Płatność kartą (Visa, Mastercard): po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Przelewy24.pl w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma DialCom24 Sp. z o.o., a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania zmiany formy płatności.

Zyskujesz więcej czasu, gdy

Gdy wybierzesz jako formę zapłaty jedną z szybkich płatności - mTRANSFER, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Przelew24, Płać z Nordea, Płacę z PKO BP, Pekao 24 przelew, Przelew z BPH, Credit Agricole Bank e-przelew, Płacę z ING lub użyjesz swoje karty kredytowej lub debetowej.

Weryfikacja takiej płatności zwyczajowo trwa do 24h, dzięki czemu wyślemy Twoje zamówienie dużo szybciej niż przy płatności tradycyjnym przelewem;

Regulamin płatności

1. Płatność za produkty, obejmująca także koszty przesyłki, może być dokonana przez Klienta w następujący sposób:
   a) płatność na rachunek bankowy ŚląskieCentrumKomputerowe.pl (przed wysyłką produktów)
   b) płatność elektroniczna (przed wysyłką produktów)

   c) płatność za pobraniem, gotówką do rąk kuriera (w chwili odbioru produktów)

2. Kupujący zobligowany jest zapłacić cenę końcową, będącą wynikową ceny zakupu produktów, powiększoną o koszty transportu oraz ewentualne koszty manipulacyjne związane z wybranym sposobem płatności elektronicznej. Wyjątek stanowi zawartość wszystkich produktów w koszyku jednorazowo w wysokości 500 zł netto, wówczas koszty przesyłki pokrywa ŚląskieCentrumKomputerowe.pl 

3. Za moment zapłaty uznaje się datę uznania rachunku bankowego Sprzedającego.

W przypadku pytań lub problemów z realizacją płatności poprzez powyższe kanały prosimy o kontakt z firmą DialCom24 Sp. z o.o. pod numerem telefonu +48 61 642 93 44lub adresem e-mail: serwis@przelewy24.pl.


Newsletter


Dowiedz się o różnych ofertach i promocjach!

Nasze atuty


Szybka dostawa
14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności