Delkom Group Sp. z o.o. właściciel Śląskie Centrum Komputerowe || tel.: (32) 270 24 15 || sklep@slaskiecentrumkomputerowe.pl ||
ul. Dworcowa 20, 44-100 Gliwice, woj. śląskie
|| NIP 6312500425

O firmie

Jesteśmy największym dostawcą poleasingowego sprzętu komputerowego na Śląsku

Naszą misją jest zapewnienie klientom korzyści płynących z oferowanych produktów – zarówno poleasingowych jak i nowych. Szczególnie te pierwsze starannie selekcjonujemy i konserwujemy aby oferować produkty najlepszej jakości.

W naszej ofercie posiadamy sprzęt renomowanych firm takich jak DELL, Fujitsu, HP, IBM, LENOVO i wiele innych. Wśród nich znajdziesz komputery PC, notebooki, netbooki, tablety, serwery, urządzenia wielofunkcyjne, oprogramowanie, monitory, macierze dyskowe oraz wszelkie inne komponenty i peryferia komputerowe.

Posiadamy własny serwis i realizujemy usługi IT

Dostarczamy produkty dla każdego

Nasza oferta produktów i usług dedykowana jest klientom indywidualnym, biznesowym, placówkom handlowym oraz szkołom i instytucjom państwowym. Prezentowana oferta poprzez stronę internetową jest na bieżąco aktualizowana co zapewnia każdemu produktowi z naszego sklepu aktualną cenę i dostępność.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności dlatego w każdym momencie służą fachową radą w doborze sprzętu i oprogramowania.

Jesteśmy uczestnikami programu Microsoft Authorized Education Reseller – oznacza to, że użytkownikom edukacyjnym, spełniającym warunki programu, oferujemy niskie ceny za produkty firmy Microsoft.

Jesteśmy częścią Delkom Group

Firma ŚląskieCentrumKomputerowe.pl Sp z o.o. powstała w marcu 2013 roku jako spółka zależna od DelkomGroup, którą stanowi prężnie rozwijający się element sektora branży informatycznej. Wpływa to na atrakcyjność naszej oferty.

Dzisiaj z powodzeniem zaopatrujemy wielu klientów z polski dostarczając im pełnowartościowe produkty poleasingowe jak i fabrycznie nowe.

Uzupełnieniem realizacji zakupu produktów może być kompleksowe wsparcie w zakresie:

Grupa działa również w sektorze szkoleń branżowych oraz zajmuje się wynajmem sprzętu komputerowego, serwerów oraz urządzeń multimedialnych, wraz z ich instalacja oraz poprawną konfiguracją. Pomaga w technicznej organizacji wydarzeń specjalnych, eventów, konferencji oraz imprez firmowych.

Prężnie działającą marką grupy jest również Delkom Tech. Firma skupia się na realizacjach w obszarach nowych technologii, wykonuje zaawansowane usługi IT takie jak budowa, nadzór, wirtualizacja i audyt infrastruktury sieciowej, backup danych oraz zaawansowaną opiekę informatyczną.

Założone cele realizuje zespół ponad 20 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zawsze służą fachową radą. Ich umiejętności są filarem grupy, kształtują jej rozwój i tworzą doskonałą ofertą .

Grupa istnieje na rynku od 2006 roku a w jej skład wchodzą takie podmioty jak DelkomNewTechnology, DelkomRent.pl oraz ŚląskieCentrumKomputerowe.pl.

Dane spółki 

ŚląskieCentrumKomputerowe.pl Sp. z o. o. , ul. Romana Dyboskiego 1/7, 41-800 Zabrze
NIP: 6312649765 ,KRS: 0000464956 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

Sklep w Gliwicach Sklep w Białymstoku
Gliwice 44-100, ul. Dworcowa 20 Białystok 15-888, ul. Wyszyńskiego 6a lok 24
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota i Niedziela: nieczynne
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota i Niedziela: nieczynne
T. 32 270 24 15 T. 660 765 169

 


Newsletter


Dowiedz się o różnych ofertach i promocjach!

Nasze atuty


Szybka dostawa
14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności