Delkom Group Sp. z o.o. właściciel Śląskie Centrum Komputerowe || tel.: (32) 270 24 15 || sklep@slaskiecentrumkomputerowe.pl ||
ul. Dworcowa 20, 44-100 Gliwice, woj. śląskie
|| NIP 6312500425

Klasyfikacja sprzętu

Klasyfikacja sprzętu poleasingowego:

Klasa A

Czym jest klasa A w rozumieniu sprzętu poleasingowego? Jest to sprzęt, który wizualnie nie odbiega od nowego sprzętu z półki, oczywiście co za tym idzie jest pozbawiony wad technicznych. Musimy jednak pamiętać, że mimo wszystko jest to sprzęt używany, czyli mogą występować drobne ślady użytkowania, jak otarcia na obudowie, niezauważalne plamki czy zarysowania na matrycy, nawet jeśli sprzęt jedzie do nas w idealnym stanie mogą wystąpić drobne zarysowania podczas transportu.

Starannie klasyfikujemy nasz sprzęt podczas przyjmowania dostaw, oraz dodatkowo przed samą transakcją sprzedaży.

W skrócie:

 

Klasa A-

Klasa A- to taka klasa A z lekkim minusem i w sumie to prawda. Laptopy w tej klasie nie różnią się zbyt wiele od tych w klasie A. Jedną i najbardziej powtarzalną ich wadą to po prostu oznaki pracy na klawiaturze i przez to wytarte klawisze lub widoczne są otarcie na obudowie spowodowane tym, że laptop był w ciągłej eksploatacji. Może pojawić się również jakaś drobna plamka na matrycy lub ryska, ale są to kosmetyczne rzeczy. To po prostu normalne rzeczy, które z czasem pojawią się na każdym sprzęcie. Ważne jest jednak to, że w porównaniu do klasy B konstrukcja laptopa nie została naruszona, obudowa jest cała, plastik nie jest popękany. Oczywiście jak we wszystkich klasach, tak i A- została przetestowana przez naszego dostawcę jak i przez nas. Dzięki temu wiemy, że sprzęt jest w pełni sprawny, nic się z nim nie dzieje i nie zawiedzie Państwa podczas zadań, jakie mu powierzycie.

W skrócie:

 

Klasa B

Klasa B to oczywiście sprzęt posiadający przetarcie na obudowie lub pęknięcia. Mogą zdarzyć się plamki na matrycy i ryski oraz „duszki”, ale to wszystko opisane jest w karcie danego produktu. Jednakże są to sprzęty w 100% sprawne techniczne, które przeszły testy zarówno u naszego dystrybutora, jak i te prowadzone przez nas samych.

W skrócie:

 


Newsletter


Dowiedz się o różnych ofertach i promocjach!

Nasze atuty


Szybka dostawa
14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności