Delkom Group Sp. z o.o. właściciel Śląskie Centrum Komputerowe || tel.: (32) 270 24 15 || sklep@slaskiecentrumkomputerowe.pl ||
ul. Dworcowa 20, 44-100 Gliwice, woj. śląskie
|| NIP 6312500425

Bezpieczeństwo tranksacji

Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów

Dokładamy wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupów miał gwarancje bezpieczeństwa związanych z przechowywaniem powierzonych nam danych osobowych. Dlatego wszędzie tam, gdzie wymagane jest podawanie danych osobowych połączenie między Klientem a serwerem jest szyfrowane. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się martwić, że dane przesyłane z lub do naszego serwera zostaną przez kogoś podejrzane, przechwycone i wykorzystane.

Wybraliśmy certyfikat Home.pl

Bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów zapewnia Home.pl. Certyfikaty te wydawane są zgodnie ze światowymi standardami WebTrust co czyni je zaufanymi w skali globalnej we wszystkich uznanych przeglądarkach internetowych. 

ŚląskieCentrumKomputerowe.pl składając wniosek o wystawienie certyfikatu zostało poddane pełnej weryfikacji przez firmę Home. 

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy mają wówczas absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.

Certyfikat potwierdza wiarygodność strony WWW oraz domeny, co symbolizowane jest kłódką w oknie przeglądarki oraz prefiksem https poprzedzającym adres internetowy serwisu. 

Stosowanie certyfikatów SSL jest zalecane przez GIODO (Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych) i stanowi wypełnienie obowiązku ochrony transmisji danych osobowych, jak i na właścicieli stron WWW nakłada Ustawa o ochronie danych osobowych.


Newsletter


Dowiedz się o różnych ofertach i promocjach!

Nasze atuty


Szybka dostawa
14 dni na zwrot
Bezpieczne płatności